Skip to the content

Nastavnici i saradnici


Prof. dr Dragi Tiro, PhD
Dragi.Tiro@unmo.ba
Prof. dr. Enver Zerem, MD, PhD
Enver.Zerem@unmo.ba
Van. prof. dr Samra Međedović, PhD
Samra.Mededovic@unmo.ba
Van. prof. dr. Nina Bijedić, PhD
Nina.Bijedic@unmo.ba
Van. prof. dr. Edina Špago Ćumurija, PhD
Edina@unmo.ba
Van. prof. dr. Maja Čolaković, PhD
Maja.Colakovic@unmo.ba
Van. prof. dr. Maida Dizdarević, PhD
Maida.Dizdarevic@unmo.ba
Doc. dr. Adi Maslo, PhD
Adi.Maslo@unmo.ba
Doc. dr. Vesna Čorluka Čerkez, PhD
Vesna.Corluka@unmo.ba
Doc. dr. Sandina Herić, PhD
Sandina.Heric@unmo.ba
Doc. dr. Safet Omerović, MD, PhD
Safet.Omerovic@unmo.ba
Doc. dr. Emir Fazlibegović, MD, PhD
Emir.Fazlibegovic@unmo.ba
Doc. dr. Ćamil Habul, MD, PhD
Camil.Habul@unmo.ba
Viši asistent Ermin Hadžić, MD, PhD
Ermin.Hadzic@unmo.ba
Viši asistent Esved Vele, MD, PhD
Esved.Vele@unmo.ba;
Viši asistent Haris Omerika MA
Haris.Omerika@unmo.ba
Viši asistent Adnan Vele, MSc, Pharm
Adnan.Vele@unmo.ba
Viši asistent Indira Brković, MMed
mail@unmo.ba;
Viši asistent Elida Avdić, MD
Elida.Avdic@unmo.ba
Asistent Nedžama Begović Špago
 begovicspago@gmail.com
Viši asistent Alma Vila Humačkić
almahumackic@yahoo.co.uk
Viši asistent Svjetalana Bajgorić Šehović
svjetlanasehovic@gmail.com
Viši asistent Mehmed Haznadar
mehmedhaznadar@gmail.com
Copyright © 2019 UNMO.ba